Akademia dźwiękuWitaj!

W życiu nie ma przypadków, ten serwis jest również dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o właściwościach i mocy dźwięku. Używamy dźwięku jako fali nośnej do przesyłania bioenergii. Masz możliwość przekazania, odwiedzającym i współpracującym z AKADEMIĄ  DŹWIĘKU swojej wiedzy i doświadczeń używając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dźwięk - wibracje są wartościami pierwotnymi nie można ich zawłaszczyć – opatentować. Istnieje tylko jedna metoda używania dźwięku – TWOJA WŁASNA. Możemy nauczyć Ciebie i pokazać jak używać narzędzi – dźwiękowych i mentalnych - ale resztę zrobisz sam. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach, kursach i warsztatach, łączących w sobie dźwięk z bioenergoterapią.


Witold Jabłoński

 
Masaż dźwiękiem jest w istocie oddziaływaniem na nasze komórki za pomocą wibracji.
Podczas zabiegów, sesji dźwiękowych i innych zabiegów używamy certyfikowanych muzycznie mis, gongów, monochordów i instrumentów etnicznych rezonujących transcendentalnymi dźwiękami  w harmonii z tonem A 432 Hz.
Jakość naszych instrumentów testują i certyfikują artyści scen operowych, muzycy i dyrygenci. Ale ostateczny egzamin następuje w rękach muzyko – terapeutów w kontakcie ze słuchaczami.
 

Czas, i zakres usług – uzgadniany jest indywidualnie.
Personalizowany.  Rejestracja 576 623 500