Akademia dźwiękuWitaj!

W życiu nie ma przypadków, ten serwis jest również dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o właściwościach i mocy dźwięku. Używamy dźwięku jako fali nośnej do przesyłania bioenergii. Masz możliwość przekazania, odwiedzającym i współpracującym z AKADEMIĄ  DŹWIĘKU swojej wiedzy i doświadczeń używając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dźwięk - wibracje są wartościami pierwotnymi nie można ich zawłaszczyć – opatentować. Istnieje tylko jedna metoda używania dźwięku – TWOJA WŁASNA. Możemy nauczyć Ciebie i pokazać jak używać narzędzi – dźwiękowych i mentalnych - ale resztę zrobisz sam. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach, kursach i warsztatach, łączących w sobie dźwięk z bioenergoterapią.


Witold Jabłoński

 

Łącząc przesyłanie bioenergii z dźwiękiem / wibracją  wpływamy na ciała subtelne i ciało fizyczne.

Wszystko to co manifestuje się w ciele fizycznym jest odczuwalne w ciałach subtelnych na długo przed manifestacją fizyczną. Nasz emocje, stres, traumy możemy złagodzić, usunąć stosując połączone oddziaływanie wibracji i bioenergii.

Doświadczony bioenergoterapeuta słyszy jak grają misy, gongi w powiązaniu z aurą. Można również określić skuteczność przepływy prany i zaburzeń w funkcjonowaniu osrodków energetycznych – czakramów. Możliwe jest również oddziaływanie – uzdrawianie  na odległość. W wielu wypadkach śpiączki są oddzieleniem ciała astralnego od ciała fizycznego. Możliwe są próby porozumiewania się z ciałem astralnym będącego w śpiączce.

 

Serce czyni CUDA.

 

Podczas zabiegów, sesji dźwiękowych i innych zabiegów używamy certyfikowanych muzycznie mis, gongów, monochordów i instrumentów etnicznych rezonujących transcendentalnymi dźwiękami w harmonii z tonem A 432 Hz.

Jakość naszych instrumentów testują i certyfikują artyści scen operowych, muzycy i dyrygenci. Ale ostateczny egzamin następuje w rękach muzyko – terapeutów w kontakcie ze słuchaczami.

Dr. Dźwiękoterapii Cyryl Ozi

576 623 500