Akademia dźwiękuWitaj!

W życiu nie ma przypadków, ten serwis jest również dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o właściwościach i mocy dźwięku. Używamy dźwięku jako fali nośnej do przesyłania bioenergii. Masz możliwość przekazania, odwiedzającym i współpracującym z AKADEMIĄ  DŹWIĘKU swojej wiedzy i doświadczeń używając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dźwięk - wibracje są wartościami pierwotnymi nie można ich zawłaszczyć – opatentować. Istnieje tylko jedna metoda używania dźwięku – TWOJA WŁASNA. Możemy nauczyć Ciebie i pokazać jak używać narzędzi – dźwiękowych i mentalnych - ale resztę zrobisz sam. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach, kursach i warsztatach, łączących w sobie dźwięk z bioenergoterapią.


Witold Jabłoński

 
Uzdrawianie Pranicznejest nauką ezoteryczną. Działa jak potężny katalizator, który przyspiesza proces uzdrawiania przez podniesienie poziomu naturalnej siły witalnej.
Jest to System, który skupia szereg technik, medytacji oraz skutecznych praktyk, które pomagają nam zrozumieć, a także pracować z praną, czyli uniwersalną energią życia.
Uczy ludzi jak uzdrowić umysł, ciało i duszę, zharmonizować nasze życie, poprawić warunki bytowe, ale przede wszystkim ma wpływ na nasz rozwój umysłowy i duchowy.
Zamierzeniem Uzdrawiania Pranicznego nie jest, zastąpienie tradycyjnej medycyny, ale raczej jej uzupełnienie.
CO TO JEST UZDRAWIANIE PRANICZNE
Uzdrawianie Praniczne jest nauką ezoteryczną. Działa jak potężny katalizator, przyspiesza proces uzdrawiania poprzez podniesienie naturalnej witalnej siły życia. Przez studiowanie i trenowanie techniki Uzdrawiania Pranicznego, osoby mogą nauczyć się harmonizować różne obszary subtelnej energii, która ma wpływ na ich życie.
Ponieważ Uzdrowiciel Praniczny nigdy nie dotyka fizycznego ciała osoby, Uzdrawianie Praniczne można nazywać ? techniką bez dotykową?. Jest to bez-inwazyjna technika, ponieważ uzdrowiciel pracuje na ciele bioplazmatycznym, inaczej mówiąc na ciele energetycznym, a nie fizycznym.
Ciało Bioplazmatyczne albo ciało Energetyczne może być zauważone tylko przez bardzo wrażliwe osoby, jako świecące pole energii (aura), która przenika fizyczne ciało.
Skuteczność Uzdrawiania Pranicznego może zostać wyjaśniona przez fakt, że jest ścisły związek między subtelnymi ciałami a fizycznym ciałem. Uzdrawiając ciało Bioplazmatyczne tworzymy nowy, prawie doskonały wzór dla fizycznego ciała, co też przyśpiesza uzdrawianie ciała fizycznego.
Uzdrawianie Praniczne to System, który skupia szereg technik, medytacji i ćwiczeń, które pomagają nam zrozumieć, a także pracować z praną czyli uniwersalną energią życia, aby uzdrowić umysł, ciało i duszę. Może uzdrowić zarówno warunki życia jak i nasze finanse. Prana krąży poprzez Ciało Energetyczne, kanały i centra energetyczne. Kanały energetyczne odpowiadają, meridianom akupunktury w medycynie chińskiej, albo Nadi w medycynie indyjskiej. Kanały Energetyczne przenikają i odżywiają ciało fizyczne oraz ciała subtelne.
Ciało Energetyczne przeciętnej osoby zwykle jest zaciemnione z niekontrolowanymi emocjami i formami myślowymi. Taki stan ma nie tylko wpływ na sukces i osobistą witalność, ale także może utworzyć chroniczne problemy zdrowotne, słabą odporność, brak witalności, problemy w relacjach międzyludzkich, braku sukcesu i niemożność osiągnięcia zamierzonego celu.
Uzdrawianie Praniczne daje nam zbiór skutecznych praktyk, opartych na podstawowych uniwersalnych zasadach, które mogą być wykorzystane, dla poprawienia fizycznego, umysłowego i duchowego rozwoju.
Wszystkie żywe formy mają pole energetyczne, człowiek jest otoczony przez wiry energetyczne. Technika Uzdrawiania Pranicznego może zostać zastosowana, w stosunku do roślin, zwierząt, w relacjach międzyludzkich, finansach, w miejscu pracy i domu.
CO TO JEST PRANA
Sanskryckie słowo, Prana, oznacza uniwersalną bio - energię, która jest energią życia. Ta energia jest nieskończona i niezniszczalna. W chińskich technikach, takich jak akupunktura, w tradycyjnej medycynie chińskiej i chi kung znana jest pod nazwą CHI (or QI). Japończycy nazywają ją KI. Polinezyjczycy i starożytni Hawajczycy nazywają ją mana. W starożytnej Grecji, nazywano ją pneuma. A w Starym Testamencie, po hebrajsku, nazywana jest ruah, albo " oddech życia?.
Są trzy główne źródła skąd możemy otrzymywać pranę: powietrze ( prana powietrza), ziemia ( prana ziemi) i słońce ( prana słońca). Wszystkie żyjące istoty mają zdolność, wchłaniania i wykorzystywania tej energii. Jest to nieświadomy proces. Pranę powietrza otrzymujemy przez oddychanie, pranę ziemi przez chodzenie i pranę słońca przez wystawienie do światła słonecznego.
Prana jest żywą siła z świadomością, możemy uzyskać nad nią kontrolę po przez odpowiedni trening. Na Kursach Uzdrawiania Pranicznego, studenci uczą się prostych, jednakże bardzo potężnych technik, które umożliwiają im, podniesienie poziomu energii, przesyłanie i kontrolowanie prany w celu, poprawienia zdrowia fizycznego, zdolności umysłowych i rozwoju duchowego.

Cyryl Ozi 576 523 500