Akademia dźwiękuWitaj!

W życiu nie ma przypadków, ten serwis jest również dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o właściwościach i mocy dźwięku. Używamy dźwięku jako fali nośnej do przesyłania bioenergii. Masz możliwość przekazania, odwiedzającym i współpracującym z AKADEMIĄ  DŹWIĘKU swojej wiedzy i doświadczeń używając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dźwięk - wibracje są wartościami pierwotnymi nie można ich zawłaszczyć – opatentować. Istnieje tylko jedna metoda używania dźwięku – TWOJA WŁASNA. Możemy nauczyć Ciebie i pokazać jak używać narzędzi – dźwiękowych i mentalnych - ale resztę zrobisz sam. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach, kursach i warsztatach, łączących w sobie dźwięk z bioenergoterapią.


Witold Jabłoński

 

Otwieramy się na dawanie, wymianę ,współpracę – zasób wiedzy i doświadczeń, który zgromadziliśmy, pozwala nam na w pełni świadome traktowanie tego co czynimy.

 Witold Jabłoński

Dźwięk każdy z nas nosi w sobie – trzeba tego doświadczyć, poczuć i sobie to uświadomić. Jednostki - wiedzą i doświadczają tego, już w chwili poczęcia. Jednak większość z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy z tego daru, lub nie jest tego świadoma. Zaistnienie w jednej chwili „przypadkowych” zdarzeń przywiodło Cię tutaj. Dźwięk od teraz obudź i pielęgnuj w sobie sam, szukaj go we wszystkim co Ciebie otacza. Pomożemy Ci jeżeli wyrazisz taką wolę. Pokażemy narzędzia, którymi możesz się posłużyć, wskażemy możliwe drogi i kierunki. Lecz wybór twojej drogi oraz kierunku należy już do Ciebie – nikt poza Tobą nie zrobi tego lepiej. Jeśli jesteś na początku drogi wewnętrznego rozwoju pomożemy w poznaniu podstaw wiedzy ezoterycznej, połączymy całość z dźwiękiem i znanymi nam metodami alternatywnymi. Tajemnica dźwięku zawarta jest, w jego magicznym „kwantowym” oddziaływaniu na nasze ciała subtelne. Doświadczając głębokiego relaksu w stanach - BETA, ALPHA, THETA, DELTA możemy uczestniczyć w procesie cudownej alchemii, skutkującej zmianami na planie eterycznym i fizycznym. Kluczami otwierającym wszystkie zamki to - emocje i zrozumienie płynące z naszego serca.

Pamiętaj o rozwoju cywilizacji i jej wpływie na wszystko co nas otacza. Nie uciekniemy od rzeczywistości chowając się za zasłoną „duchowości”. Rzeczywistość jest miarą skuteczności. Włącz się w zmianę, siebie i świata.