Jak pracujemy……??? Sami z sobą, oczekując tego również do was.
 
Podążamy różnymi ścieżkami do celu do Źródła.

Ale nie cel, jest naszym celem samym w sobie, naszym celem jest droga, droga po której podążamy do celu. Na tej drodze dokonuje się rozwój, rozwój naszej osobowości i świadomości, na wszystkich poziomach. Realizujemy swoistą podróż do ŹRÓDŁA, podróż w głąb siebie bez ingerencji z zewnątrz. Podczas podróży otrzymasz to o co prosisz lub to na co jesteś przygotowany. Podczas  podróży przeżywamy siebie i swoje życie. Odkrywamy oczywiste prawdy, które bywają trudne do ogarnięcia i zaakceptowania - przez nasz umysł. Ta trudność wynika z faktu iż  dotyczą one nas samych.
                Wielu z nas, stara się pomagać innym nie potrafiąc pomóc samemu sobie.

Dopóki nieświadomego nie uczynisz świadomym, rządzi to Twoim życiem,  a Ty nazywasz to losem. C.G.Yung

Nikomu nie mówię jak ma wyglądać jego życie ponieważ tak do końca nie wiem jak ma wyglądać moje własne. Sam powinieneś decydować o własnym życiu, wyśliznąć się z wiru losu, wziąć swoje życie we własne ręce – jest zbyt cenne aby powierzać je komuś innemu. To ty masz moc - trudno w to uwierzyć? Twoja myśl ma moc, jeszcze trudniej w to uwierzyć. Ale kiedy byłeś/aś dzieckiem i nic cię nie ograniczało czułeś/aś, wierzyłeś/ąś w tę Moc. Co należy zrobić ? - odzyskać wiarę w siebie i we własną MOC. W lęku i strachu najbardziej przerażająca jest sama myśl o nich. Przestań się lękać. Zmierz się z nimi i przepracuj. Chroń swoje CZŁOWIECZEŃSTWO.

Podczas obcowania z wibracjami masz możliwość powrotu do SWOJEGO pierwotnego energetycznego DNA.
 
Witold Jabłoński
 
Wieloletnia praca „dźwiękowa” z niepełnosprawnymi udokumentowała stwórcze jego oddziaływanie. Dlaczego na nich się opieram – ich oczy mówią co naprawdę czują.