Dźwięk oprócz narkotyków to nasuteczniejszy czynnik zmieniający świadomość - bezpiecznie bez uzależnień.

Własny głos, modlitwa, mantry, wibracje harmoniczne a tonem A 432 Hz,  instrumenty emitujące transcendentalne dźwięki, harmonia z rytmami natury, wiara w siebie i we własna moc – to najprostsza recepta na uzdrawianie dźwiękiem. Chcieć to móc, móc to chcieć. Takie proste, a trudne za razem. Zajęcia, kursy, warsztaty i usługi są przeprowadzane przez dyplomowanych masażystów dźwiękiem i  mistrzów bioenergoterapii. Łączenie doświadczenia masażu dźwiękiem z bioenergoterapią przynosi bardzo ciekawe rezultaty.

Oferujemy spotkania z dźwiękiem dla szkół jogi, sanatoriów, ośrodków kultury, filharmonii, szkół muzycznych, ośrodków terapii zajęciowej, SPA.

Zabiegi wykonywane po indywidualnej bioenergoterapeutycznej diagnozie: ary, czakramów, kanałów energetycznych.

Kursy masażu dźwiękiem dla rehabilitantów i  fizjoterapeutów jako środek wspomagający i wyzwalający zaufanie.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia miejsc dobrych myśli, miejsc wznoszących energii, grania, śpiewania i tańczenia.  Możesz uczestniczyć w tym procesie będąc uczestnikiem i obserwatorem własnej mocy i mocy grupy podobnie odczuwającej.

Masaż dźwiękiem w aurze, można stosować kiedy zaistnieją  przeciwwskazania do wykonywania masażu klasycznego – dotykania i ucisku ciała.

Wielu uczestników naszych spotkań dźwiękowych doświadczało wglądu we własną podświadomość.